Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Tag: Szubinianka

Powołanie dla Dawida Janickiego

Napastnik Szubinianki otrzymał powołanie na zgrupowanie przed UEFA Regions Cup, które odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2012 r.

Unia pokonuje Szubiniankę

Zespół szubiński przegrał na własnym boisku z wiceliderem rozgrywek – KS Unią/Roszak Solec Kujawski 1:3 (0:2). Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Marcin Wiśniewski, a Dariusz Chojnacki w 84. minucie za faul taktyczny został ukarany czerwoną kartką.

Bardzo ważna wygrana w Gniewkowie

To drugie zwycięstwo szubińskich piłkarzy w rundzie wiosennej piłkarskiej IV ligi. Zwycięską bramkę strzelił Adam Kardasz na sześć minut przed końcem spotkania. W porównaniu do ubiegłotygodniowego meczu z KS Flisakiem Złotoria (1:5), trener szubińskich piłkarzy dokonał tylko dwóch istotnych

Zwycięstwa juniorów starszych i trampkarzy

W sobotę swój ligowy mecz przegrali seniorzy LKS Szubinianki Szubin, zaś po trzy punkty sięgnęły drużyny juniorów starszych i trampkarzy. Trampkarze LKS Szubinianki Szubin odnieśli w sobotę drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na własnym boisku 7:2 AZS UKW Bydgoszcz.

Zwycięski sparing juniorów starszych

Szubińscy juniorzy starsi odnieśli pewne zwycięstwo w meczu kontrolnym. Przed ligą, uda się im rozegrać prawdopodobnie jeszcze jeden mecz sparingowy. Czytaj więcej…