Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Niezbędnik kibica – przygotuj się do EURO

fot. za iSzubin.pl

Do EURO zostało już coraz mniej czasu. Aby przeżyć niezapomniane chwile podczas meczów, warto zaopatrzyć się w zestawy kibica. Przenieśmy się choć na moment do świata pełnych emocji i pokażmy że w Polsce są najlepsi kibice!

Mistrzostwa Europy zawsze wiążą się wieloma przygotowaniami i zaangażowaniem ze strony kraju, który jest ich gospodarzem. Polacy również chcą pokazać Europie, że są wiernymi kibicami oddanymi swojej reprezentacji. EURO 2012 to pierwsze tak prestiżowe wydarzenie sportowe w naszym kraju, dlatego staramy się aby jak najlepiej przyjąć kibiców z całej Europy. Chcemy umożliwić im niezapomniane przeżycia i pokazać, że jesteśmy gościnnym krajem otwartym na inne kultury i narodowości. EURO 2012 to nie tylko piękne, nowoczesne stadiony, infrastruktura, zabezpieczenia, wywiady z organizatorami i politykami. Mistrzostwa Europy to przede wszystkim kibice, ich wiara w zwycięstwo reprezentacji narodowej, dzięki której każdy z nich może przez chwile poczuć się kimś ważnym. Każdy z nas chce jak najlepiej przygotować się do tego wielkiego sportowego święta, dlatego już od dłuższego czasu asortymenty sklepów proponują nam zestawy kibica i gadżety nawiązujące do EURO 2012.

 

Polskie koszulki, jak świeże bułeczki

CzasMistrzostwtoczaswktórymkibicenieoszczędzająpieniędzynaproduktachiakcesoriachzwiązanychzEURO.Jesttogorącyokresrównieżdlasprzedawców,którzytworząspecjalnepromocyjneofertydlaKlientów.Wynikibadańumieszczonychnamedia2.plpokazują,żegłówniedecydujemysięnazakupflaginarodowej,szalika,koszulkiczyteżtrąbki(19%).Mniejszymzainteresowaniemdopingowaniadrużyny(7%)związanejestzmalowaniemtwarzyiciała.Konkurencjanarynkujestdośćduża,dlategostrojeiakcesoriadostępnesąwróżnychcenachiwróżnychmodelach.Wsklepachodnotowanozdecydowanywzrostzainteresowaniakoszulkamimeczowymitzw.replikami.Toonesąnajczęściejkupowaneprzezkibiców.Trendtenmataknaprawdęzasięgglobalny.Dużąpopularnościąciesząsiękoszulkizagranicznychpiłkarzyidochodyznichprzekraczająniewyobrażalnesumy.KoszulkaRealuMadrytCristianoRonaldozostałasprzedanawponadmilionieegzemplarzy.Dlakibicówkoszulkajestważnymdodatkiemisymbolemprzynależnościdokonkretnejdrużyny.PolskiestrojereprezentacjinaturniejEuro2012zajęłytrzeciemiejscewrankingunanajlepszestrojeprzygotowanenamistrzostwawPolsceinaUkrainie.

StrojePolskicałkiemeleganckie.Koszulkiwyjazdowewyglądająpodobnie,kolorczerwonyzastępujebiały.” – napisał bleacherreport.com.

Okazuje się także, że koszulki reprezentacji Polski są najdroższe. Jest to ceniony towar i sprzedawcy zdają sobie sprawę z popularności produktu. To w szwedzkim sklepie internetowym, najdroższym strojem jest koszulka „Polska”, kosztuje 655 koron, czyli około 312zł.

Koszulki,choćzawszecieszyłysiędużąpopularnością,obecniesprzedająsięzaskakującoszybko.ZainteresowaniepozostałymiproduktamiEURO,jestnaprawdęduże,dlategodysponujemyszerokimasortymentemzestawówKibica – mówi Maciej Łopaciński, Menedżer Kategorii Gry zespołowe Go Sport.

Kulturalny doping

Zestaw kibica to akcesoria, ubrania sportowe, ale również warto pamiętać, aby w tym czasie nie zabrakło prawdziwego i kulturalnego dopingowania. To w jaki sposób zachowujemy się na trybunach, świadczy o naszej kulturze osobistej. Często jednak niepotrzebnie pod wpływem emocji padają z ust wulgaryzmy. Kibicujmy bez prowokacji, czyli szanujmy kibiców przeciwnych drużyn, nie obrażajmy i starajmy się zachować wysoką kulturę osobistą. Wyniki badań przeprowadzone przez łódzkich studentów pokazują, że klaskanie (84%) i śpiewanie (81%) są najczęstszymi sposobami kibicowania drużynie. Dopingując naszych zawodników, dodajemy im zapału do walki oraz wiarę w zwycięstwo.

Warto mieć również na uwadze, że wśród kibiców są rodzice z małymi dziećmi i dlatego pozwólmy na stworzenie rodzinnej oraz przyjaznej atmosfery maluchom. Zaszczepiajmy pasje sportowe i skupmy się na zdrowej rywalizacji. Pokażmy się z jak najlepszej strony tworząc przyjazny obraz polskich kibiców.

Przedruk z iSzubin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <font color="" face="" size=""> <span style="">

iSzubin.pl