Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Category: Sport

Bardzo ważna wygrana w Gniewkowie

To drugie zwycięstwo szubińskich piłkarzy w rundzie wiosennej piłkarskiej IV ligi. Zwycięską bramkę strzelił Adam Kardasz na sześć minut przed końcem spotkania. W porównaniu do ubiegłotygodniowego meczu z KS Flisakiem Złotoria (1:5), trener szubińskich piłkarzy dokonał tylko dwóch istotnych

Godziny rozpoczęcia meczów 22. kolejki

Najwcześniej, w 22. kolejce rozpocznie się spotkanie w Sępólnie Krajeńskim, zaś najpóźniej na boisko wybiegną piłkarze w Osiu i w Radziejowie. W przyszły weekend 28.04.2012 r./29.04.2012 r. (sobota/niedziela) zaplanowane są mecze 22. kolejki spotkań piłkarskiej IV ligi, wszystkie mecze

Bezlitośnie wypunktowani

W drugiej połowie goście praktycznie w ogóle nie istnieli i wracają do domu z bagażem pięciu bramek. Za tydzień czeka ich mecz o "sześć punktów" w Gniewkowie. Goście przystąpili do spotkania w Złotorii osłabieni. W miejsce nieobecnego w sobotę Dariusza

Zwycięstwa juniorów starszych i trampkarzy

W sobotę swój ligowy mecz przegrali seniorzy LKS Szubinianki Szubin, zaś po trzy punkty sięgnęły drużyny juniorów starszych i trampkarzy. Trampkarze LKS Szubinianki Szubin odnieśli w sobotę drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na własnym boisku 7:2 AZS UKW Bydgoszcz.

Zwycięski sparing juniorów starszych

Szubińscy juniorzy starsi odnieśli pewne zwycięstwo w meczu kontrolnym. Przed ligą, uda się im rozegrać prawdopodobnie jeszcze jeden mecz sparingowy. Czytaj więcej…

Spływ kajakowy uczniów „Wyspiańskiego”

23 września grupa 22 uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie wyruszyła na spływ kajakowy Notecią z Rynarzewa do Nakła. Spływ był częścią projektu na zajęcia pozalekcyjne pt. „WODA- LUBIĘ TO ‘’,dofinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle, którego autorką i

Kajakiem po Noteci

Początek września nie był tylko rozpoczęciem roku szkolnego dla licealistów z LO im. S. Wyspiańskiego. Spłynęli na kajakach po Noteci z Turu do portu w Nakle. Była świetna zabawa, wyścigi i spotkania ze znajomymi z „Krzywoustego”. Młodzież przygotowywała się już