This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Akcja „Dar serca” w Szubinie

W ubiegłą sobotę wolontariusze Szlachetnej Paczki z Szubina wyszli na ulice, by zachęcić mieszkańców miasta do wybrania rodziny.

Akcja "Dar serca" rozpoczęła się około godziny 9.00. Na początku wolontariusze zachęcali wszystkich tych, którzy przebywali na targowisku. Towarzyszyło im wielkie, uśmiechnięte serce. Ponadto z głośników ustawionych przy wejściu na targowisko były emitowane spoty nagrane przez Macieja (wolontariusza i asystenta ds. promocji). Po 30 minutach czerwone serce wraz z towarzyszami udało się na ulice miasta. Machało do przechodniów, wchodziło do sklepów i zarażało chęcią pomocy.

Dwugodzinna akcja zakończyła się sukcesem. Mieszkańcy, którzy jeszcze nie wiedzieli o Szlachetnej Paczce mogli się o niej dowiedzieć. Następnego dnia kolejne dwie rodziny znalazły darczyńców.

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Skimina za Wielkie Serce, Stowarzyszeniu "Kraina Uśmiechu" za udostępnienie pomieszczenia dla wolontariuszy, prąd do nagłośnienia i ciepłą herbatę. Osobne podziękowania składamy również Panu Tomaszowi Matuszakowi za nieodpłatne udostępnienie nagłośnienia oraz jego przewóz.

źródło: mmŻnin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <font color="" face="" size=""> <span style="">

iSzubin.pl